Rozcestník Zimní hry

Emil vyzývá k podpoře paralympioniků, obří potlesk poletí z Brna až do Tokia!

12.05.2021 17:20

Nadační fond Emil chce během svého jubilejního ročníku Emil Open zapojit stovky lidí a podpořit obřím potleskem všechny handicapované sportovce. Natočené video má pak letět z brněnského náměstí Svobody rovnou k olympijským kruhům do Tokia a povzbudit naše paralympioniky. Zapojit se může každý.

 

 

A o co tedy jde?

V rámci projektu Make the Beat v minulém roce kolovalo po celém světě toto instruktážní video. Hlavní „melodii“, tzv. „beat“, chtěli organizátoři naučit lidi po celém světě a motivovat je k natočení vlastních videí tohoto typu. Ta pak měla být prezentována na sportovištích pro roztleskání diváků.

Podle našich informací bude tato výzva opět začátkem června obnovena, nicméně i kdyby neproběhla, chceme tímto způsobem handicapované sportovce podpořit a video natočit!

Ještě, než však dojde k velké „tleskající“ výzvě v srdci Brna, rozhodli jsme se vyzvat našich deset vybraných partnerů a požádat je o pomoc. Proč deset? A k jaké pomoci je vyzýváme?

Emil Open letos slaví krásné 10. narozeniny, proto 10 výzev pro našich 10 vybraných podporovatelů a partnerů, kteří již 10 let našim hrám fandí a pomáhají.

Pomoc spočívá v přijetí výzvy k natočení videa, které bude zároveň pozvánkou, jejíž cílem bude zaplnit 23. června v 16 hodin náměstí Svobody v Brně, a to co největším počtem lidí. Společně pak na tento „beat“ všichni na slavnostním zahajovacím ceremoniálu 10. Evropských her handicapované mládeže Emil Open s obřím potleskem zatančíme a natočíme video pro Tokio 2020.

Zapojte se i Vy – jednotlivci, sportovní kluby, organizace, firmy, zkrátka kdokoliv... Natočte svůj „beat“ a pošlete nám ho! A hlavně – přijďte za námi 23. června na náměstí Svobody v Brně a přijměte #EmilChallenge!

A teď? Pojďte si všichni společně ještě jednou s naší Veronikou (jediný český zástupce v organizačním výboru T2020 a bývalá viceprezidentka Emil Open) zatleskat a podívat se na video s výzvou Emila přímo z Tokia od Olympijských kruhů.

 

Tvoříme webové prezentace ShopUp